Avaleht

Levi lühilainel

Elementaarset

CB 27 MHz

CLUB 3Ø4

QSL kaardid

PMR 446 MHz

H A M

Skeemid

Kodukootud

Ringhääling

Saatejaamad

Galeriid

Varia

Universum

Missioonid

Areaal

Deorum

Mina ise

Minu Eesti

Amburi koduleht     Öised vestlused Kas ikkagi Looja? Vaatlejad     Amburi koduleht

Öised vestlused tundmatuga Inimese mõistatuslik DNA Inimese hing (tema Mina)
Inimese kolmas silm ja numbrid Looja salajane valem? Androidid ja küborgid Teleportatsioon Rändamine ajas
Kas iidne tuumasõda? Iidsed varjendid? Armageddon Iidsete viimane lahkuja Iidsete vaatlejad meist Maalased
Öised vestlused tundmatuga

Seda lehekülge vaimse poole olemasolust inimeses ajendasid kirja panema,
lisaks huvile kosmoseuuringute ja Maa iidse ajaloo vastu, minu enda müstikasse kalduvad unenäod.

   Erinevatest kosmosemissioonidest ja Maa iidsest ajaloost lugedes, aga samuti telerist kosmose ja ka tulnukate teemaliste saadete vaatamisel tekkinud küsimuste üle pikemalt mõtiskledes, hakkasin samadel teemadel isegi öösiti und nägema.
   Eriti huvitav on seejuures, et keegi hakkas nendes unenägudes minu nägemusi, nii iidsest ajaloost kui ka inimese arengust, korrigeerima ja muutma, esitades mõtlemisaineks oma nägemused nendel teemadel.

 

 

    See keegi on "tundmatu vestluskaaslane", kelle välimust ma ärgates ei mäleta, aga öiste vestluste sisu jääb alati meelde.
Ja kuigi ma unenägudes nähtut üldiselt tõsiselt ei võta, tundusid need nägemused mõistusliku elu olemusest väga loogilised, seepärast otsustasin kõik unenägudes kuuldud ja meelde jäänud huvitavad nägemused ka kirja panna.
   Samuti tekitasid need vestlused une ajal vastupandamatu soovi uurida öise "vestluskaaslase" nägemuste kohta kirjutisi,
nii vanadest ürikutest kui tänapäeva teaduselt, et võrrelda neid unes kuulduga ja aru saada, mis on tõde ja mis on utoopia.

Järgnevates alajaotustes panengi kirja kirjandusest leitu koos unenägudes kuulduga.
 

Inimese mõistatuslik DNA

 

Loodus on andnud kõigile elusolenditele, alates ainuraksetest kuni inimeseni välja, geneetilise koodi (DNA).
See geneetiline kood määrab kõikjal universumis ära elusorganismide bioloogilise evolutsiooni käigu,
mille põhiülesanne on iga bioloogilise liigi jätkusuutlikus, paljunemine ja arenemine.

  Teadlaste arvates on intelligentse Homo sapiens'i geneetiline kood loodud juba miljardeid aastaid tagasi Päikesesüsteemist väljaspool. See geneetiline kood määrab kõikjal universumis ära intelligentse homo sapiensi bioloogilise evolutsiooni käigu,
andes homo sapiensile aistmiseks, nägemiseks, kuulmiseks ja rääkimiseks, aga samuti liikumiseks ning töö tegemiseks kõige optimaalsema füüsilise keha ehituse.

Mõtetu on universumist otsida hulkjalgseid, roomavaid, tiivulisi jne
intelligentseid Homo sapiens'e!

   Siiski pole miljardid aastad tagasi loodud inimese DNA jäigalt muutmatu ehitusega. Muutmatu on küll DNA põhistruktuur, aga sellesse on jäetud võimalus evolutsiooniks. See annab võimaluse suure tahtejõuga inimestele teatud määral muuta oma DNA-d ise, tugevdades meditatsiooni abil oma tervist ja parandades sellega aegade jooksul inimese genoomi nii füüsilise kui vaimse tegevuse parendamiseks, elukoha planeedi tingimustele vastavaks.

 

*

  Ligikaudu 60 000 aastat tagasi toimus inimese eellase bioloogilises evolutsioonis järsk hüpe kui neandertallaste erinevatel arengutasanditel olevate kogukondade kõrvale ilmusid arengutasemelt kaasaegsete inimeste esivanemad kromanjoonlased, elades neandertallastega kõrvuti kuni viimaste väljasuremiseni.
   Inimese aju muutus tunduvalt suuremaks, suuremal osal kehast kadus karvkate, kuigi kliima muutus järjest jahedamaks, kurgu ehituse muutumine andis inimesele kõnevõime jne. Teadus ei suuda seletada, kuidas neandertallastel tekkis selline bioloogiline arenguhüpe kaasaegseteks inimesteks nii lühikese aja jooksul.

 

Inimese arengu bioloogilise evolutsiooni erinevatel etappidel muutis miski tema DNA'd,
kiirendades hüppeliselt inimese eellase arengut Homo sapiens'iks.

 

*

 

Tsivilisatsioonide kohtumine Maal

   Kas Homo sapiens'i edasine arenemine mitmeks erinevaks inimrassiks oli loomuliku evolutsiooni tulemus või põhjustas arengutee lahknemise teistest maailmadest saabunud erinevate "jumalate" tehtud geenimanipulatsioonid Maa erinevate piirkondade inimgruppide kujundamisel "oma näo järgi", muutes nende geneetilisi koode, õpetades neile aluskeelteks oma kasutatavad keeled ja tähestiku kirjapildid, mis tuhandete aastate jooksul arenesid juba iseseisvalt maakeral laiali asuvates kompaktsetes kogukondades erinevateks keelterühmadeks ja murreteks, ümbritsevast loodusest tingitud keelte kasutuste eripärade järgi?

Tänapäeva maakera asustavad erinevad inimrassid.

 

*

 

3 miljardist märgist koosnev DNA keel

    Kui teadlased hakkasid dekodeerima inimese DNA molekuli, leidsid nad midagi täiesti ootamatut - erakordse "keele",
mis koosneb umbes 3 miljardist geneetilisest märgist.
  USA Washingtoni osariigi Seattle'i linnas asuva Discovery Instituudi teadus- ja kultuurikeskuse direktor dr. Stephan Meyer:
"Üks kahekümnenda sajandi kõige erakordsemaid avastusi oli see, et DNA sisaldab tegelikult informatsiooni - detailseid juhiseid proteiinide kogumiseks - neljakohalise digitaalkoodi kujul."
   (tsiteerinud Lee Strobel, The Case for a Creator, 2004, lk 224).

 

       

Kas need iidsed kujutised kividel ja Sumerite pannool kujutavad DNA-d?

   Seda on väga raske ette kujutada, kuid inimese DNA's sisalduv informatsiooni hulk on suuruselt võrreldav 12 komplekti Encyclopedia Britannica'ga. See on 384. köite väärtuses uskumatult detailset teavet, ligikaudu 15 meetrit raamaturiiulil.
   Selle tegeliku suuruse juures, mis on vaid kaks miljondikku millimeetrit, sisaldaks molekulaarbioloogi Michael Denton'i
sõnul kõigest teelusikatäis DNA'd kogu informatsiooni, mis oleks vajalik kõigi eales maa peal elanud elusolendite liikide proteiinide loomiseks ja järgi jääks veel piisavalt ruumi kõigi eales kirjutatud raamatute sisu jaoks.
   (Evolution: A Theory in Crisis, 1996, lk 334).

Kes või mis suudaks muuta sellise informatsiooni koguse nii tillukeseks
ja seada selle tohutu hulga "tähti" õigesse järjekorda nagu geneetika käsiraamatu?
Kas evolutsioon oleks suutnud järk-järgult arendada välja sellise süsteemi?
Inimese hing (tema Mina)

 

Bioloogilise SETI (Search for extraterrestrial intelligence) võimalusi uurides
kaaluvad teadlased religioosset ideed intelligentsest loojast,
kuid teevad seda maavälise elu vaatepunktist.

 

 

*

Erinevaid jumalaid on inimkonnal palju, aga Looja on üks!

Professor Werner Gitti järeldused DNA'st leitud informatsiooni põhjal

    Professor Werner Gitt on Saksa Füüsika ja Tehnoloogia Instituudi (Physikalisch-Technische Bundesanstalt) direktor.
Tema uurimisprobleemideks olid infoteadused, matemaatika ja süsteemide juhtimise tehnoloogia. Tema paljud originaalsed uurimistulemused on avaldatud teaduslikes ajakirjades või on olnud ettekanneteks teaduskonverentsidel ja ülikoolides kogu maailmas.

   

Professor Werner Gitt ja tema raamat "In the Beginning Was Information".

   Oma raamatus In the Beginning Was Information (Alguses oli informatsioon) teeb infosüsteemide ekspert, dr. Werner Gitt DNA'st leitud informatsiooni põhjal teatud järeldused:

   • Kuna DNA koodil on kõik informatsiooni põhiomadused, siis peab sellel informatsioonil olema ka looja ja lähetaja.
   • Kuna DNA informatsiooni tihedus ja keerukus on miljoneid kordi suurem kui kaasaegsel inimtehnoloogial, peab looja
olema ülimuslikult arukas.
   • Kuna looja on kodeerinud ja salvestanud kogu informatsiooni DNA molekuli ning ehitanud molekulaarsed bioseadmed kodeerimiseks, dekodeerimiseks ja rakkude käigus hoidmiseks, peab looja olema eesmärgipärane ning ülimalt võimas.
   • Kuna informatsioon on mittemateriaalne olem ja ei saa pärineda mateeriast, peab selle loojal olema mittemateriaalne komponent (vaim).
   • Kuna informatsioon ei saa pärineda mateeriast ja seda loob ka inimene, peab ka inimloomuses olema mittemateriaalne komponent (vaim/hing).
   • Kuna bioloogiline informatsioon saab pärineda ainult mõistuslikult loojalt, aga keemilise ning bioloogilise evolutsiooni teooriad rajanevad eeldusel, et informatsioon pärineb vaid mateeriast ja energiast (ilma selle loojata), siis on keemilise ja bioloogilise evolutsiooni teooriad ekslikud.

*

Miks mina olen Mina ja sina oled Sina?

"Kuna informatsioon ei saa pärineda mateeriast ja seda loob ka inimene,
peab ka inimloomuses olema mittemateriaalne komponent (vaim/hing)."

   Inimese kehas on veel palju müstilist. Meie geneetiline kood, aju toimimismehhanismid, üleloomulikud võimed ja tajud, alateadvus ja unenäod, ebatavalised tervenemised jne.
   Üks müstiline organ meie kehas, mille funktsioonid on palju peenekoelisemad kui senini arvatud, on inimese aju keskel, ajupoolkerade vahel asuv thalamus (ka käbinääre, epifüüs, pineaalkeha). Enamikes meditsiiniõpikutes on selle kohta vaid napi lehekülje jagu materjali.

Thalamuse asukoht inimese ajus.

   Thalamus (käbinääre) areneb välja üsna eriskummalisel viisil. Looteuuringutes on tuvastatud, et esmased märgid sellest ilmnevad seitsmendal arengunädalal. Suulae peal kujunev nääre, mis ei koosne ajumaterjalist, vaid omab evolutsioonilist sarnasust silma võrkkestaga, liigub seejärel meie pea keskele, otse selgrookanali tippu. Thalamus kasvab 1 - 2 eluaastani,
siis tema areng stabiliseerub.
   Tänapäeva meditsiiniõpikute järgi on thalamuse põhifunktsioon serotoniini derivaadi melatoniini tootmine. See hormoon mõjutab närvisüsteemi funktsioneerimist, organismi ööpäevaseid rütme ja biloogilist kella ehk vananemisprotsesside kulgu.

   Aga juba iidsetest aegadest on thalamust peetud inimese hinge ehk tema isiksuse (oma "Mina") asukohaks (materialistlik maailmakäsitlus on selle iidse tõe tänapäeva inimeste mälust kustutanud), kes siseneb sinna inimese sündides ja püsib seal kuni inimese füüsilise keha surmani. Surma hetkel väljub hing füüsilisest kehast koos füüsilise keha auraga (astraalkehaga).

Thalamus on koht kus asub inimese hing ehk tema mõtlev Mina, 
kes õpib mõtlema ja suhtlema keeles*, mille keskkonda inimene sündis,
kes võtab vastu väljast saabuva informatsiooni ja talletab selle aju mällu,
kes kogu ajus olevat informatsiooni kasutades juhib füüsilise keha tegevust.

 

* Telepaatilise universaalkeele asemel, mille oskus kustub uude füüsilisse kehasse siirdumisel, koos eelmise elu mäluga, aga säilib alateadvuses.


Thalamus on bineaalkeha, mis koosneb kahest poolest.

  Iidsete legendide järgi asuvad thalamuse eri pooltes hinge eri olemused. Ühes "headus ja hellus", teises "kurjus ja julmus",
mis ümbritsevate tegurite mõjutusel võitlevad omavahel kogu inimese teadliku elu, kumb olemus domineerivaks jääb.
   Sellest oleneb, kas hing läheb järgmises elus kõrgema teadlikkuse saavutamiseks uue inimese kehasse või hoopiski tagasi, mõne madalamal astmel oleva looma kehasse.

   Iidse tsivilisatsiooni Maalt lahkumise järel hakkasid ilma "teadjate" juhtimiseta pimedasse keskaega vajunud inimkonna usujüngrid neid olemusi kujutama inimest mõjutavate inimväliste tegelastena, inglite ja deemonitena. Inimesesse pugenud kurjad deemonid üritati välja ajada palvetamise ja piinamisega, adumata tõsiasja, et oma tegeliku olemust saab kujundada ikkagi ainult inimene ise.
Inimese kolmas silm ja numbrid


Thalamust peetakse ka inimese müstiliseks kolmandaks silmaks.

   Thalamuses asuvat hinge (oma Mina) peetakse ka inimese müstiliseks kolmandaks silmaks, sest hingel on võime sügava
une (ka narkoosi) või raske haiguse seisundis väljuda ajutiselt oma füüsilisest kehast ja jälgida eemalt selle ümber toimuvat. Sellepärast mäletavadki osad inimesed näiteks haiglas, narkoosi all olles, operatsiooni ajal enda ümber toimunud tegevust.

  Paljude ajastute jaoks on inimese kolmas, intuitiivne silm olnud see, mis aitab hingel saavutada kõrgemat teadlikkuse taset, olles samal ajal oma füüsilises kehas.
   India dharma vaimsetes traditsioonides viitab kolmas silm väravale, mis viib sisemise reaalsuse kõrgema teadvuse ruumi.
   New Age'i vaimsuses sümboliseerib kolmas silm inimese valgustatuse seisundit, millel on sügavalt isiklik, psühholoogiline või vaimne tähendus.
   Kolmandat silma seostatakse ka religioossete visioonidega, selguse ja võimega jälgida kehaväliselt enda ümber toimuvat. Inimesed, kes väidavad, et neil on võime oma kolmandat silma ise kasutada, on tihti tuntud kui selgeltnägijad.

 

*

Enda kogemus "kolmanda silmaga"

"Möödunud hilissügisel jäin kergelt grippi ja palavikuga oli uni mitu ööd järjest rahutu.
Ärgates nende ööde jooksul mitmeid kordi, sain ka ise mõtlemapaneva kogemuse."

   Esimesel ööl, palavikuga üles ärgates, näitas öökapil olev kell 3:33 (tundide ees kell nulli ei näita). Kuigi olemine oli vilets, käis peast läbi, et tore number.
   Taas ärgates näitas kell toredad 4:44. Kas järgmine kord ärkan 5:55? Ja just nii juhtuski, jälle ärgates oli kell täpselt 5:55. Tõustes näitas kell 6:59.
   See värk hakkas kummitama. Kuna magama heites pööran alati öökapil oleva elektronkella numbripaneeli endast eemale, et numbrite valgus ei häiriks, ei saanud ma kuidagi ka poolunes kellaaega ise näha.
  Järgmisel ööl ärkasin taas 3:33. Arvasin, et tegu bioloogilise kella mäluga minu ajus ja keerasin öökapil kella 6 minutit ette. Peale seda ärkasin uuesti 5:55 ja just öökapil oleva kella järgi, mis oli 6 minutit õigest ajast ees.
   Hommikul ärkasin 6:59, samuti selle kella järgi. Millegipärast sähvatas peas, et kella tagurpidi keerates on näit sama 659.

 

   

Kella näit õigetpidi ja jalad ülespidi keeratuna.

   Kolmandal ööl ärkasin kell 2:52, 5:25 ja 6:59. Kõik elektronkella seitsme segmendilised numbrid kella tagurpidi keerates (jalad ülespidi) on samad 252, 525, 659.
   Sellele järgneval ööl enne hommikut ei ärganud, sest ka palavik oli möödas. Uni oli sügav ja ärgates näitas kell juba 8:28.
Looja salajane valem?

 

"See peab olema mingi trikk! Kust tulid kõik need 2732-ed, hoolimata kümnendkohtadest?
Numbrilised ja visuaalsed "kokkulangevused", mida vahendavad numbrid 2732 või selle pöördvõrded 366.
Pange tähele, mitte ükski siin kasutatavatest numbritest ei sõltu ühikutest, milles numbrid on väljendatud, välja arvatud Maa päev. Puudub seletus, miks need asjad nii peaksid olema."

   Keemia, füüsika ja bioloogia doktorikraadi omandanud Peter Plichta, rakendades oma mitmetahulisi teadmisi universumi universaalse ehitusplaani otsimiseks, jõudis ootamatu avastuseni.
   Oma raamatus "God's secret formula" (Jumala salajane valem) selgitab Plichta, kuidas algarvudel põhinev matemaatiline valem võib osutuda universumi ehituse aluseks. Siiani on selliseid nähtusi ainult mõõdetud, aga mitte kunagi selgitatud.

 

 

Peter Plichta ja tema raamat "Jumala salajane valem".

   Nendes kokkulangevustes leiduv maagiline arv on 273, täpsemalt 2732. Kas see maagiline arv on meie reaalsus maatriksis tähelepanuta jäetud konstant? Neid kokkulangevusi, mida on siin allpool loetletuist palju rohkem, võib aktsepteerida või siis mitte (nagu on kombeks teaduse peavoolu "ekspertidel" iga uue teooria puhul) ja mõne vaieldava ka loetelust eemaldada,
aga mitte suuremat osa.

Mõned näited nendest maagilistest kokkulangevustest

Maa läbimõõdu ja Kuu läbimõõdu suhe on 0,273. (Kuu suurus on 27,3% Maa suurusest).
-273,2 kraadi Celsiuse järgi on absoluutse nulli temperatuur.
27.32 on vee külmumistemperatuur Kelvini skaalal (K).
Vee absoluutne null on 273,2% külmem kui temperatuur, mis kulub keemiseni.
Raskuskiirendus Päikese pinnal ekvaatoril on 273 m / s²
Päikeseplekid pöörlevad Päikese pinna ümber 27,3 päevaga.
2 730 000 on Päikese ümbermõõt miilides.
273 päeva suvisest pööripäevast kevadise pööripäevani.
Maa ja Kuu orbiidiperioodid on vastastikused. 1 / 27,32 = 0,0366 (366 päeva liigaastal)
(1/366 = 002732) 27,32 päeva ühes kuus.
273 cm / s² = Kuu kiirendus mööda ringjoont ümber Maa.
27.32 Maa päeva on Kuu tiirlemisperiood (Kuu teeb ühe täistiiru ümber Maa).
27.32 Maa päeva on Kuu pöörlemisperiood (Kuu teeb ühe täispöörde ümber oma telje).
27,3 päeva on inimese menstruaaltsükkel.
273 päeva on raseduse keskmine pikkus (10 sideriaalset kuud).

Selle maagilise numbrikoodi dekodeerimisega vastab Peter Plichta ka seni lahendamata küsimustele,
miks universum on kujundatud seaduste ning looduslike piirangutega nagu valguse kiirus
ning tõestab, et universum ja elu ei tekkinud juhuslikult.
Androidid ja küborgid

 

Kuna inimese hing (tema Mina) on inimeses asuv mittemateriaalne komponent,
paneb see paikka kindlad reeglid bioloogilise inimese ja masina omavahelisel ühendamisel.

 

Ulmefilmide mõtlevad masinad.

Tulevikus areneb arstiteadus kindlasti sellisele tasemele, mida teadlaste kujutlusvõime on suuteline üldse välja mõtlema,
et komplikatsioonideta siirdada elusolendite elundeid, jäsemeid ja teisi eluskudesid isegi erinevate liikide vahel üksteisele,
aga mitte kunagi pole keegi võimeline siirdama ühelt elusolendilt teisele selle aju, koos mõtleva "Minaga" ehk hingega!

  Mittemateriaalse komponendi hinge (tema Mina) olemasolu inimkehas teeb võimatuks ka inimese aju siirdamise androidi ehk inimesekujulisse masinasse (mis on tavapärane toiming ulmefilmides), muutes inimese küborgiks. Selle võimalikusesse usuvad tõsimeelselt ka mõned "teadlased".
   Inimese aju on küll võimalik andurite abil ühendada masinaga, et juhtida masinate, proteeside jne toiminguid, aga mitte istutada aju masinasse kehast eraldi, isegi siis kui elutalitus on tagatud. Aju eraldamisel füüsilisest kehast hülgab hing selle
ja aju kaotab oma Minata mõtlemisvõime. Sellised androidid-küborgid jäävadki ainult ulmevaldkonda.

   Inimene on võimeline ise looma väga intelligentset, sisestatud programme kasutades ülimalt loogiliselt toimivat tehisaju,
on võimeline tulevikus talletama tehisaju mällu pea kogu inimese ajus oleva informatsiooni, et anda androidile võimalikult inimese mõistusele sarnased omadused, aga pole kunagi võimeline looma ega sisestama ka masinasse iseseisvalt mõtlevat
ja tundeid omavat "Mina" isiksust ehk hinge.

Ka kõige inelligentsem android jääb alati masinaks,
mis toimib ainult temale inimese poolt sisestatud programmide järgi!

   See välistab tuleviku "ülitarkkade" androidide omaalgatusliku mässu inimeste vastu (nagu juhtub samuti ulmefilmides).
Ja inimese enda poolt inimeste vastu programmeeritud või ka lihtsalt lolliks läinud androidi elektroonilise aju (protsessori) saab alati töökõlbmatuks muuta (läbi põletada) vastava suunatud kiirguse impulsiga.
Teleportatsioon

 

Kuna inimese hing (tema Mina) on inimeses asuv mittemateriaalne komponent,
paneb see paikka inimese teleportatsiooni võimalikkuse.

 

Teleporteerumise kaader ulmefilmist.

   Hinge ehk oma Mina olemasolu inimkehas teeb samuti võimatuks elusa inimese teleporteerimise ühest asupaigast teise
(mis on jällegi tavapärane toiming ulmefilmides), sest seda mittemateriaalset komponenti pole võimalik teleporteerida.
   Tehnika arenedes võib tulevikus küll saada võimalikuks ka elava olendi (inimese, looma jne) keha aatomite haaval teises paigas uuesti kokku "monteerida“, aga isegi juhul kui suudetakse edastada kogu inimese DNAs ja mälus olev informatsioon (mis on tegelikult utoopia), pole vähimatki garantiid, et mittemateriaalne komponent hing samuti siirdub. Aga ilma hingeta
ehk oma Minata puudub inimeses (ka loomas jne) kõige olulisem komponent, isiksus kes füüsilise keha tegevust juhib.
   Seepärast on võimatu teleportatsiooni teel inimest, looma jne ka kloonida, sest ilma hingeta (oma Minata) jäävad kloonide füüsilised kehad vegetatiivsesse seisundisse.

Inimese teleportatsioon jääbki ainult ulmekirjanduse pärusmaaks!

   Küll on aga võimalik transportida inimest, looma ka kivi jne tervikuna, tema ümber moodustuvas nn warp mullis, mis viib sellesse jääva, nii bioloogilise kui füüsikalise keha kaaluta olekusse.
Rändamine ajas

 

Kuna inimese hing (tema Mina) on inimeses asuv mittemateriaalne komponent,
paneb see paikka ka inimese ajas rändamise võimalikkuse.

 

"Ajamasina" rännuhetk ulmefilmis.

    Einsteini relatiivsusteooria kohaselt on aeg elastne ning muutub objekti kiiruse muutudes. Mida kiiremini liigub objekt,
seda aeglasemalt kulgeb selles aeg võrreldes aja kulgemisega Maal.
    Sellesama relatiivsusteooria järgi on suuremal või vähemal määral rännanud ajas edasi kõik kosmoses käinud inimesed, olgugi et vaid sekundi murdosades. Siiski saab siin rääkida vaid aja kulgemise aeglustumisest objekti kiiruse suurenemisel, mitte rändamisest aegruumis.
   Kui tulevikus, ülikiirete tähelaevadega rännates inimene saabub lõpuks Maale tagasi, on Maal aeg küll tunduvalt rohkem edasi läinud, aga ennast ta sealt ei leia, sest rändas ju minema. Ka see pole rändamine aegruumis.
   Samuti inimese transportimisel tervikuna, warp mullis läbi avanenud portaali, saab ta naasta ikkagi ainult oma ajastusse (olenevalt sellest kui kaua ta ära oli). Aegruumis rändamine teise ajastusse on utoopia.

Hinge (tema Mina) olemasolu inimeses välistab täielikult tema rändamise ajas,
samuti siirdumise teistesse dimensioonidesse, mida reaalsuses ei eksisteerigi
ja igasuguse võimaluse kohtuda iseendaga nii minevikus kui tulevikus,
sest mitut sama inimese hinge (tema Mina) ei saa tekkida kunagi.
Hing asub igas inimeses, loomas jne ainult antud ajas!


 

    Niipalju inimese vaimsest olemusest, nii unenägudes kuulduna kui ka kirjandusest leituna. Kas seda uskuda
või mitte, see on iga inimese enda otsustada. Selleks ei pea olema tingimata usklik või ka veendunud ateist.

    Isegi tänapäeva puhtalt materialistlik teadus on hakanud tunnistama vaimse poole olemasolu inimeses.
Kas iidne tuumasõda?

Ajaloolaste väitel pole tõendeid iidsetel aegadel toimunud tuumakatastroofidest ? ? ?

Ligikaudu 10 000* aastat tagasi toimus maakera erinevates piirkondades samaaegselt tohutu hävitustöö,
mis hävitas mitmed tolleaegsed suured linnad koos elanikega. Kuigi ajaloolased peavad hävitustööde põhjustajateks asteroidide langemisi Maale, on arheloogilistel väljakaevamistel leitud jälgi,
mis otseselt viitavaid iidsel ajal toimunud tuumakatastroofidele.

  * Erinevate ajaloolaste arvamused selle hävitustöö toimumise ajast erinevad suurelt, 8 000 - 12 000 aastani.

 

*

Kõigepealt iidsest Marsist

 

Juba vanad Sumerid kutsusid planeeti Marss sõja, nälja, katku ja surma jumalaks.
Kas iidsetest aegadest pärit legendid pajatasid neile planeedi kurvast saatusest?

   See võib tunduda utoopiana, aga viimase aja Marsi uuringud satelliitidelt, samuti kulgur-robotite võetud pinnaseproovide struktuur ja radiatsiooni jäljed viitavad võimalusele, et Marsil kunagi eksisteerinud tihedama atmosfääri ja elu hävimise üks põhjustajaid võis olla, lisaks planeet Phaetoni purunemisel tekkinud ja laialilennates Marssi tabanud asteroidide parvele ka kunagi toimunud suur tuumakatastroof.

 Evidence for a Large Anomalous Nuclear Explosions in Mars Past 

Kulgur-robotite Opportunity ja Curiosity maandumine nende kohtade lähedal polnud ilmselt juhuslik.

 

   

Planeet Marss, enne kunagise elu hävimist ja tänapäeval.

 

*

Rajasthan - India

„Hõõguv suitsu ja leegi koloss, mis oli särav kui 10 000 päikest, tõusis kogu oma hiilguses . . .
See oli tundmatu relv, hiiglaslik surmavahendaja, mis põletas tuhaks kogu ümbruse. Inimeste kehad olid nii tugevalt põlenud, et neid ei olnud võimalik ära tunda. Nende juuksed ja küüned langesid välja. Sellest tulest pääsemiseks põgenesid inimesed jõkke. Kõik toidud nakatusid tundmatu haigusega. . ."

   Nii kirjeldab Vana-India eepose Mahabharata Drona Parva osa katastroofi, mis raputas kontinenti.

 8,000 Year Old Indian City Irradiated by Atomic Blast 

"See oli tundmatu relv, hiiglaslik surmavahendaja, mis põletas tuhaks kogu ümbruse."

   Indias, Rajasthanis, kümme miili Jodhpurist lääne pool Thari kõrbes on suur kiht radioaktiivset tuhka, mis hõlmab mitme ruutmiilise ala. Teadlased on uurinud seal avastatud ja väljakaevamisel olevat iidset linna, ning leidnud tõendeid ligikaudu
8 000 aastat tagasi (osade teadlaste arvamusel siiski tunduvalt varem) toimunud tuumakatastroofist, mis hävitas enamiku hoonetest ja umbes pool miljonit inimest. Kiirgus on seal endiselt intensiivne, ala on väga ohtlik.

 

Väljakaevamistel radioaktiivse tuha all avastatud iidse linna tänavatel lebavad radioaktiivsed luukered.

  Arheoloog Francis Taylor: "Seda on väga raske ette kujutada, et mõnel iidsel tsivilisatsioonil oli olemas tuumatehnoloogia. Radioaktiivne tuhk lisab usutavust iidse India eepose Mahabharata Drona Parva kirjutisele, mis kirjeldab tuumakatastroofi."
   Ajaloolaste väitel on kogu piirkonna hävimises süüdi sinna langenud tohutu meteoriit.

 

*

Soodom ja Gomorra

"Ja siis lasi Jumal Soodoma ja Gomorra peale sadada väävlit ja tuld. Ta hävitas linnad, linnade elanikud,
kogu ümbruskonna ja taimestiku. Katastroofi eest põgenemisel eiras Loti abikaasa inglite hoiatust.
Ta vaatas üle õla – ja tardus ehmatusest soolasambaks . . ."

   Nii kirjeldab Piibel Soodoma ja Gomorra linnade hävitamist.

 

   Soodom ja Gomorra olid linnad, mida mainiti Esimeses Moosese raamatus, läbi kogu Heebrea Piibli, Uue Testamendi ja Deuterokanoonilistes allikates ning ka Koraanis.
   Toora järgi olid Soodom ja Gomorra tuntud ka kui "tasandikulinnad", need asetsesid Jordani jõe tasandikul Kaananimaa lõunaregioonis. Seda viljakat, Surnumere äärset tasandiku on arvatud ka kunagise Eedeni aia asupaigaks.

 

"Loti abikaasa peatus, et vaadata linna poole ja tardus ehmatusest soolasambaks."

   Piibliloos pühib Jumal mõlemad patused linnad maa pealt, lastes taevast sadada Soodoma ja Gomorra peale väävlit ja tuld. Inglid hoiatasid ainult patust vaba Lotti ja tema peret linnade hävitamise eel: "Päästke oma hinged! Ärge vaadake selja taha
ja ärge peatuge mitte kusagil ümbruskonnas! Põgenege mäestikku, et te ei hukkuks!"

  Kui Loti abikaasa, eirates inglite hoiatust, peatus ja vaatas tagasi linna poole, muutis miski ta keha selliseks, nagu see oleks soola sammas. Kuidas oleks keegi võinud tuhandeid aastaid tagasi kirjutada veel täpsema kirjelduse tuumaplahvatusest?
  On loomulik, et iidseid katastroofe, olenemata nende põhjustajatest, ei osatud vanal ajal tõlgendada muudmoodi kui ainult jumala karistusena.

 

"Kui Aabraham hiljem sündmuspaika vaatama läks, nägi ta ainult varemeid, millest tõusis paksu suitsu."

   Ajaloolaste väitel hävitas Soodoma ja Gomorra linnad Surnumere piirkonda tabanud meteoriit, mis tappis hinnanguliselt kümneid tuhandeid inimesi ning hävitas kõik oma teele jääva umbes 500 km² suurusel alal.
   Sellel ajaloolaste väitel on üks suur aga. Kuidas teati juba ette meteoriidi tulekust ja langemisest just sellesse paikka Maal, et Loti peret hoiatada?
  Ja kui enne katastroofi oli tegemist ühe kõige viljakama alaga terves piirkonnas, siis pärast plahvatust oli see ligi 700 aastat asustamata. Mis põhjusel ???

*

Puma Punku

"Ja siis ühel päeval äkitselt kadusid Puma Punku elanikud ja nende tsivilisatsioon, kuid nendest maha jäänu
oli nii suurepärane, et kui inkad hiljem need varemed leidsid, arvasid nad, et Puma Punku peab olema koht,
kus jumalad olid maailma loonud."

 

Umbes selline nägi välja rasketest andesiitplokkidest kokkuliidetud Puma Punku püramiid tervena.

  Boliivia Andides, merepinnast 3 600 meetri kõrgusel asuval tasandikul seisavad ühe hämmastava arhitektuurikompleksi Puma Punku varemed, mis on rajatud vähemalt 15 000 aastat tagasi iidse maavälise tsivilisatsiooni poolt ja vaieldamatult vanimad ning kõige mõistatuslikumad varemed Maa peal. Puma Punku oli üks neljast muistse Tiahuanaco linna rajatisest. Ülejäänud kolm ehitist on Akapana püramiid, Kalasasaya platvorm ja maa-alune tempel.
  Raske on mõista, et neid ei peetud üheks maailma imedest, nagu näiteks Giza suurt püramiidi, mis on küll suurejooneline, kuid kahvatu võrreldes Puma Punku varemetega.

 

  

Missugune tohutu jõud suutis purustada ja suurele maa-alale laiali paisata selle, rasketest andesiitplokkidest ehituse?

 

  

   Kindlasti ei purustanud merepinnast 3 600 meetri kõrgusel asuvat rasketest andesiitplokkidest Puma Punkut veeuputus, nagu väidavad osad ajaloolased. Pole loogiline, et mitmekümne tonnised, tugevalt kokkuliidetud monoliitsed kivimürakad veeuputus purustas ja loopis laiali, aga territooriumi ümbritsevad tunduvalt nõrgema ehitusega müürid jättis kenasti püsti.

   Samuti on ebatõenäoline see, et need purustused tekitas meteoriidi langemine Maale, nagu väidab teine osa ajaloolastest, sest puudub meteoriidi kraater. Maapinna kohal atmosfääris plahvatanud meteoriit aga ei tekitaks nii suuri purustusi ainult väikesel maa-alal, jättes teised ümbruskonnas asuvad ehitused terveks. See "meteoriit", arvestades langemise täpsust, pidi olema kellegi valmistatud ja juhitud.

*       *       *

Võrdlemiseks ajaloolaste väidetega nende iidsete paikkade hävimisest meteoriitide läbi,
tabel kuni miljon aastat tagasi Maad tabanud suuremate meteoriitide langemiste aegadega.
Kas linnade hävimiste aegadel toimus suurte meteoriitide langemisi Maale?

 
Kuni milljon aastat tagasi Maad tabanud suurte meteoriidikraatrite asukohad ja langemiste ajad
Nimi Asukoht Maa Läbimõõt
(km)
Vanus
(aastates)
Kraatrite
koordinaadid
  Zhamanshin   Kazakhstan   Kazakhstan   14.0   ~ 900 000   48°24?N   60°58?E
  Tswaing   Pretoria Saltpan   South Africa   1.1   ~ 220 000   25°24?32?S   28°4?58?E
  Agoudal   Atlas Mountains   Morocco   3.0   ~ 105 000   31°59?N   5°30?W
  Lonar   Maharashtra   India   1.8   ~ 52 000   19°58?N   76°31?E
  Xiuyan   Xiuyan   China   1.8   ~ 50 000   40°21?N   123°27?E
  Meteor Crater   Arizona   United States   1.2   ~ 49 000   35°2?N   111°1?W
  Tenoumer   Sahara Desert   Mauritania   1.9   ~ 21 000   22°55?5?N   10°24?27?W
  Rio Cuarto   Córdoba Province   Argentina   4.5   ~ 10 000   32°52.7?S   64°13.4?W
  Macha   Sakha Republic   Russia   0.3   ~ 7 300   60°6?N   117°35?E
  Ilumetsa   Põlva County   Estonia   0.08   ~ 6 600   57°57?N   27°24?E
  Boxhole   Northern Territory   Australia   0.2   ~ 5 400   22°37?S   135°12?E
  Morasko   Poznañ   Poland   0.1   ~ 5 000   52°29?N   16°54?E
  Henbury   Northern Territory   Australia   0.2   ~ 4 200   24°34?S   133°8?E
  Campo del Cielo   Chaco   Argentina   0.1   ~ 4 000   27°38?S   61°42?W
  Kaali   Saaremaa County   Estonia   0.1   ~ 4 000   58°24?N   22°40?E
  Wabar   Rub' al Khali desert   Saudi Arabia   0.1   ~ 200   21°30?N   50°28?E

        P.S.   30. juunil 1908 Venemaal Siberi taigas Podkamennaja Tunguska lähedal atmosfääris toimunud hiigelplahvatuse
        põhjused ja olemus on tänapäevani lõplikult välja selgitamata.

 

  Eesti suurim, 100 meetrise läbimõõduga Kaali meteoriidikraater Saaremaal.

   Kui suhteliselt väike Saaremaale langenud Kaali meteoriit tekitas sellise suure kraatri, siis eespool kirjeldatud paikkades Maale langenud ja tohutut laastamistööd teinud meteoriidid oleksid pidanud tekitama tunduvalt suuremad kraatrid. Need aga puuduvad seal hoopis.

 Iidsed varjendid?

 

Mitmel pool maailmas on iidsetel aegadel ehitatud tohutuid maa-aluseid koopaid ja lausa linnu
(seda ilmselgelt kõrgtehnoloogia tasemel). Mis põhjusel? Vaevalt et üleujutuste kaitseks,
sest need polnud veekindlad. Kas siis elanike kaitseks tuumasõja ohu eest?

Siin mõned nendest

*

Longyou koopad Hiinas

Longyou koopad Hiinas, haruldane iidne maa-alune maailm.

   Hiinas Zhejiangi provintsis Shiyan Beicuni küla lähedal asuvad Longyou koopad - ulatuslik, suurepärane ja haruldane iidne maa-alune maailm, mida Hiinas peetakse "iidse maailma üheksandaks imeks". Longyou koopad, mis on ehitatud vähemalt 2000 aastat tagasi (tegelikult tunduvalt varem) kujutavad endast üht iidsete aegade suurimat mõistatust ja hämmastavad kõiki neid koopaid uurinud erialade eksperte. Praeguseks on avastatud 24 käsitsi nikerdatud koobast, mis hõlmab tohutut
30 000 ruutmeetrit. Uuemad uuringud näitavad, et koopad on kaljusse uuristatud siiski mehhaaniliste masinatega.

*

Derinkuyu maa-alune linn Türgis

Türgi linna Derinkuyu maa-alune linn.

   Türgi linna Derinkuyu all on terve maailm, mis ulatub 85 meetrini maa sisse. Laia ala ja labürinditunnelite võrgustikku hõlmav Derinkuyu oli ajaloost kadunud kuni aastani 1963, kui ühe maja omanik avastas oma maja seina tagant tunneli.
   Maa-alune linn on tegelikult 18 korruse sügavune, seal on kaevud, kabelid, tallid, koolid ja palju muud ning väidetavalt
on see suutnud majutada kuni 20 000 inimest.

*

Hal Saflieni hypogeum Maltal

Malta Hal Saflieni hypogeumi kompleks.

   Malta Hal Saflieni Hypogeum on mitmetasandiline koobaste ja tehiskonstruktsioonide kompleks, mis omab väikest nišši, mida nimetatakse Oracle Chamber'iks. Kui sügavmadala häälega mees sellesse räägib, kajab tema hääl läbi kogu kompleksi.
Üks teadlane kirjeldab seda kui tunnet, nagu seisaks kella sees. Kujutage ette, milline mõju võis olla kuulajatele kompleksis: nagu tunneksite Jumala sõna oma luudes.

 

"Püha tuba" Malta hypogeumis.

   Robert Jahni juhitud akustika teadlaste rühm asus 1994. aastal testima akustilist käitumist megaliitilistes kohtades, nagu Newgrange ja Waylandi sepikoda Ühendkuningriigis ning Malta Hal Saflieni Hypogeumi. Nad leidsid, et kõik iidsed kambrid säilitasid tugevat resonantsi helisagedusel vahemikus 95 -120 hertsi: hästi madala meeshääle vahemikku.
   Erinevate resonantssagedustega kokkupuutuva ajutegevuse uuringud näitavad, et sagedusel 110 Hz nihkub prefrontaalne ajukoor ootamatult, deaktiveerides keelekeskuse ja lülitades sisse ajuosa, mis kontrollib meeleolu, empaatiat ja sotsiaalset käitumist.
  Kas maltalased 6000 aastat tagasi, kui neid tohutuid kivikonstruktsioone ehitama hakkasid (tegelikult peetakse hypogeumi tunduvalt vanemaks), üldse teadsid midagi akustikast ja selle mõjudest, kuid on selge, et kunagi koobastes asunud elanikud oskasid sellega meeleolu taastada ja tugevdada.

*

Salapärane Gavrinise saare koobas

Gavrinise saare salapärane koobas.

   Gavrini on salapärane väike saar Morbihani lahes, piki Bretagne'i kivist rannikut Prantsusmaal, kus asub Gavrinise "haud", megaliitiline monument, mis on Euroopa neoliitikumi megaliitkunsti rohkuse poolest märkimisväärne. See ehitati ligikaudu 5500. aastat tagasi ja sisaldab uskumatult kõrgetasemelisi matemaatilisi teadmisi, mis ulatuvad tagasi eelajaloolisse aega.
   Suurim üllatus on asjaolu, et "haud" on ehitatud koridori tüübi järgi, sest sellised ehitised asuvad reeglina veest kaugel ja kõrgetel küngastel.
   Taolisi maa-aluseid varjendeid (nüüdsete nimetustega koopad, elamud, hauakambrid jne) on kõikjal maailmas veel palju.

 

Tuleb aduda tõsiasja, et ühtegi iidset kõrgtehnoloogiat vajanud ehitust Maal ei rajanud kohalikud hõimud,
nagu ikka veel jonnakalt väidab ametlik ajalookäsitlus, vaid need jäid juba valmis ehitatult päranduseks
Maalt lahkunud kõrgeltarenenud Maavälistelt tsivilisatsioonidelt, osa tervetena, osa lõhutult.
Armageddon

 

Miks iidsed kõrgeltarenenud Maavälised tsivilisatsioonid kasutasid omavaheliste lahkhelide lahendamiseks massihävitusrelvi ja seda ka Maa peal, on mõistetamatu mõistatus aegade hämarusest.

Kas ajalugu kordub ja tänapäeva Maa tsivilisatsioon hävitab ennast ise?

Madalalaubalised valitsejad tuumarelvi omavates totalitaarsetes riikides,
kes üritavad mõtetut ülemvõimu maailmas saavutada teisi tuumarelvaga ähvardades,
peaksid aduma tõsiasja, et tuumasõjas võitjaid riike pole.

 

   Seepärast on uskumatu, et 21. sajandi maailma avatud inforuumis võib mõni rahvas nii sinisilmselt uskuda igat lausvalet, mida riigi suurushullustuses juhtkond tõe pähe esitab. Šovinistliku propaganda mõjul peetaksegi ennast teistest rahvastest
kõrgemal olevaks ja toetatakse maailma valitsemisest unistavaid madalalaubalisi valitsejaid naaberrahvaste okupeerimisel, sealsete rahulike elanike, ka naiste ja laste massilist tapmist ning tugeva vastupanu kohtamisel agressiooni ohvrit abistavaid riike tuumasõjaga ähvardamisel, mõtlemata kohutavale, enesehävituslikule tagajärjele.

   Ainult väga madala intellektiga ja harimatu inimene on võimeline kogu maailma ähvardama tuumasõjaga. Kremli suur juht võiks meeles pidada ühe teise suure juhi kuulsusetut lõppu 1945. aastal Berliinis, kes samuti tahtis tervet maailma allutada. Hitleriga kaasa hõiskav saksa rahvas adus alles Saksamaa varemetel tõsiasja, kuhu kõigi armastatud suur juht neid viinud on.
   Jääb vaid loota, et Vene rahvas ise selle maniaki ja tema kliki võimult kõrvaldab, enne kui ta ka neid täielikule hukule viib.

 

Peegelpilt ei valeta.

   Tänapäeva maailm on juba näinud tuumarelva kasutamise õudusi Teises Maailmasõjas. Siis oli tuumapomme õnneks veel ainult üksikuid ja selle õudse relva kasutamine aitas tol korral lõpetada kiiremini maailmasõda.
   Praeguses maailmas, eri riikide suurte tuumaarsenalide olemasolul loota tuumarelva lokaalselt kasutada on eriti naiivne.
   Ka taktikalise tuumarelva kasutamisele järgneb kindlasti vastulöök, mis omakorda tekitab ahelreaktsiooni ja viib totaalse tuumasõjani. Ja isegi juhul kui sõda ülemaailmseks ei laiene ning kogu tsivilisatsiooni Maal ei hävita, siis selle vallapäästjad,
kes vähimalgi määral ei hooli ka oma rahva käekäigust, hävitatakse kindlasti ja kahjuks koos suurema osaga oma rahvast.

 

 Suurim kaotaja globaalses tuumasõjas saab olema selle vallapäästja.

 

Totaalse tuumasõja puhkemisel põletab kogu tuumaarsenali kasutamine täielikult ära Maa eluslooduse,
aga ka suurema osa atmosfääri hapnikust ja tulemuseks on tänapäeva tsivilisatsiooni hävimine Maal!

 

       

Planeet Maa tänapäeval ja selle ainuvõimalik tuleviku perspektiiv, kui Maal peaks puhkema totaalne tuumakonflikt.

Õnneks ei lasta sellel juhtuda!

Järgnevat võib võtta ka ulmejutuna.

Iidsete viimane lahkuja

 

Arenenud tsivilisatsioonide lahkumine Maalt oli Galaktika Arengu Esinduskogu otsus peale Maal tekkinud tuumakonflikti.
Sellega lõpetati ka otsene sekkumine planeet Maa madalama intellektuaalse arenguga tsivilisatsiooni arengusse.
Galaktika Arengu Esinduskogu otsusel jätkatakse Maa bioloogilise arengu uurimist ka edaspidi,
aga seda ainult varjatult, vältides avalikke kontakte planeedi elanikega.


 

   "Ilm oli äralennu päeval nukker. Taevast kallas pidevalt vihma, nagu soovides ära pühkida viimasedki jäljed lahkujatest . . .
   Arges, viimase Maalt lahkuva teadlaste grupi komandör, heitis enne sisenemist süstikusse veel pilgu maalilisele ümbrusele.
Meenusid esimesed mällu sööbinud muljed saabumisest Maale, koduplaneedist suurema ja tihedama atmosfääriga planeedile.
   Baaslaevalt süstikuga Maa pinna kohale laskudes rabas kogu meeskonda planeedi rohealade lopsakas loodus, tohutu suurte puudega ja nende vahel liikuvate tundmatute loomadega. Samuti, erinevalt meie tagasihoidlike veekogudega koduplaneedist, see ääretu vee mass selle sinise planeedi veealadel, mis lausa kutsus lisama meie süstikule lisanimeks "Sinilind". . .
   Baasides, mis olid rajatud kõrgplatoodele, oli atmosfääri rõhk küll sarnane koduplaneediga, aga enda suurema kehakaaluga harjumiseks tuli treenida, samuti ekspeditsioonideks suurema õhurõhuga madalatele rannikualadele.
   Vaatamata sellele oli Maa siin elatud aastate jooksul saanud koduseks, nagu ka eelmistele siia tulnud asunike põlvkondadele,
aga nüüd oli aeg lahkuda jäädavalt ja jätta planeedi eri rahvaste edasine areng kohalike, koolitatud hõimuvanemate õlgadele (keda tänapäeval tituleeritakse preestriteks), jäädes lootma neile õpetatud elutarkustele . . ."

 

 Rahvaste edasine areng hakkab sõltuma kohalike hõimujuhtide tarkusest.

 

   "Arenenud tsivilisatsioonide Maalt lahkumise otsus oli Galaktika Arengu Esinduskogu üksmeelne otsus pärast kahe samast tähesüsteemist saabunud, tehniliselt kõrgeltarenenud, kuid intellektuaalselt veel madalal arengutasemel olevate ühiskondade omavaheliste arusaamatuste tekkimist, mis viis nendevahelise relvakonfliktini ja lõpuks isegi massihävitusrelvade kasutamiseni Marsil ja Maal olevates kolooniates, muutes suured maa-alad Maal radioaktiivseks ja elamiskõlbmatuks nii kohalikele elanikele kui teistest tähesüsteemidest tulnud asunikele . . .

  Kuigi tegemist oli ennekuulmatult kahetsusväärse sündmusega, tuli Maalt lahkumise otsus siiski kurva uudisena ülejäänutele,
eri tähesüsteemidest saabunud uurijatest asunikele, kes on siinsed väikesed kolooniad üles ehitanud ja neid pikalt asustanud.
  Erinevad kauged tsivilisatsioonid on pisteliselt jälginud Maa bioloogilist arengut juba miljoneid Maa aastaid, nii selle õitsengu aegu kui ka suuri looduskatastroofe ja aegade jooksul Maale rajanud palju erinevad asundusi.

  Galaktika Arengu Esinduskogu otsusel jätkatakse ka edaspidi planeet Maa bioloogilise arengu uuringuid, kuid ainult varjatult, vältides avalikke kontakte Maa elanikega."

  "Kuna meie galaktika tähesüsteemides on suhteliselt vähe elukõlblikes tsoonides tiirlevaid planeete ja nendestki pole kõik vee puudumise tõttu eluks kõlblikud, tuleb Galaktika Arengu Esinduskogu otsusega kõiki asustatud planeete hoida eriliselt, jälgides, et nendel asuvad veel suhteliselt madalamal arengutasemel olevad elanikud ise oma planeedi loodust ära ei hävitaks.
  Samuti tuleb uurida elukõlblikes tsoonides tiirlevaid asustamata planeete, üritades tulevikus muuta ka need asumiskõlblikeks,
et vajadusel oleks võimalik nendele ümber asustada looduskatastroofidesse sattunud planeetidelt ellujäänud elanikke."

 

*

   Teiseks ja võib olla isegi peamiseks põhjuseks, mis sundis ligikaudu 10 000 aastat tagasi iidseid tulnukaid Maalt lahkuma,
oli iga 3 600 aasta tagant Päikesesüsteemi siseringi läbiva Päikesesüsteemi müütilise planeedi Nibiru tohutu gravitatsioon. Seekordsel siseringi läbimisel samale poole Päikest jäävast Maast eriti lähedalt mööduv planeet pidi arvutuste järgi tugevalt kergitama maakoort ja tekitama sellega enneolematuid üleujutusi ja katastroofe.
   Enne Maalt lahkumist hoiatati ka Maa põlisasukaid saabuvast katastroofist, aidates madalate piirkondade elanikel ehitada palju võimalikult suuri laevu, parvesid ja paate üleujutuste puhuks.

 

 Müütilise planeedi Nibiru orbiit ümber Päikese.

 

   See oli esimene suurem lahkumine pärast Suure Katastroofi aega, millal üks universumi tähesüsteemidest välja heidetud, vabalt hulkuvatest planeetidest sattus Päikesesüsteemi ja mille trajektoor ristus Päikesesüsteemi viienda planeedi, Phaetoni orbiidiga. Tulnuka planeedi mass oli liiga suur tema trajektoori muutmiseks. . .
   Kokkupõrge Phaetoniga tekkitas tohutu katastroofi terves Päikesesüsteemis. Mõlema planeedi laialilennanud suured tükid tabasid ka kõiki Päikesesüsteemi sisemisi, elukõlblikus tsoonis tiirlevaid planeete, hävitades tärkavad elud Marsil, Veenusel
ja Merkuuril. Kuna planeet Maa asus katastroofi ajal teiselpool Päikest, sai ta vähem kannatada, aga siiski hävitas üks Maaga kokkupõrganud tükkidest suure osa elusloodusest.

*

   Jälgides ajaloo arengu edasist kulgu Maal, tekkis hiljem siiski vajadus Maa arenenumate kogukondade arengut korrigeerida,
et pöörata rahvaste sõjakaks muutunud areng taas rahumeelsemasse suunda, järgimaks lahkunud "tarkade" õpetusi.
   Kuna otsene kohalolek oli keelatud, saadeti Vahemere ääres asuva, võimsama riigi valitsejate tegevuse mõjutamiseks sinna jumala sõna järgimiseks "seaduselaegas", kaugjuhitav saatja-vastuvõtja, mille vastuvõtja väljundis oli lisaks võimsale kõlarile, "tarkade jumala" mõju suurendamiseks, ka hologramm väljund jumala liikuva kujutise ilmutamiseks. Selliseid laekaid plaaniti viia ka teiste paikkade valitsejatele, aga teadaolevalt edasiseks sekkumiseks Maa inimkonna arengusse siiski luba ei antud.

 

Seaduselaeka kohale tekkima hakkav hologramm.

   Ja et uudishimulikud ei hakkaks laegast lahti muukima, oli selle kullatud korpusesse juhitud kõrgepinge (nagu tänapäeva kariloomade taradel). See andis puudutamisel välguna särisedes elektrilöögi, aga polnud siiski surmav, nagu väidab piibel.
   Elektrilöögi vältimiseks oli seaduselaeka teisaldamisel vajalik selle kandmiseks kahelpool seaduselaeka külgedel olevatest (laeka korpusest isoleeritud) metallrõngastest läbi panna puidust (isoleerivast materjalist) kandelatid.

 

Seaduselaeka kandmine.
Iidsete vaatlejad meist


Me oleme need, kelleks teie saate; Me olime need, kes teie olete!

 

Mida arvavad tänapäevased, iidsest ajast kõrgeltarenenud Maavälised tsivilisatsioonid
planeet Maa praeguse, 21. sajandi inimkonna intellektuaalsest arengutasemest ?

Seda, kui lapselikult naiivsed on isegi "populaarteaduslikes" filmides esitatud väited,
et Maavälised tsivilisatsioonid soovivad elu Maal hävitada või inimesed orjastada.
Midagi sellist võivad väita ainult ikka veel madala intellektiga militaristid,
kes elavad ja mõtlevad senini Maa keskaja vallutusretkede tasemel.

   Kui Maavälistel tsivilisatsioonidel oleks eesmärk inimkond hävitada, oleks see teostatud juba tuhandeid aastaid tagasi.
   Selleks poleks vaja näha vaeva, et suunata Maale asteroidi, mis tekitaks tohutu katastroofi ja kogu Maad katva üleujutuse (nagu muistsete ulmejuttude järgi olevat "jumalad" iidsel ajal teinud). Milleks peaks hävitama planeedi looduse?
   Selleks poleks ka vajadust valmistada karjakaupa androidikesi, kes siis tulevad (nagu tänapäeva naiivsetes ulmefilmides) oma ulmeliste laserpüssidega, aga ikka "kiviaja" tasemel, inimesi ükshaaval hävitama.

 

   

Müütiline Suur Veeuputus ja kaader filmist "Star Wars".

  Kõrgeltarenenud Maaväliste tsivilisatsioonide tehnilise taseme juures saaks sellise soovi korral inimesi hävitada tunduvalt lihtsamate vahenditega, näiteks piserdades Maa atmosfääri ainult Maa inimesi steriliseerivaid viiruseid. Kogu infrastruktuur, samuti floora ja fauna jääks puutumata . . .

   Aga sellist eesmärki pole ega saagi tekkida tänapäeva kõrgeltarenenud intelligentsetel tsivilisatsioonidel, kelle reegliks on peale iidsetel aegadel tehtud vigu, täielik puutumatus madala intellektuaalse arenguga tsivilisatsioonide arengusse.

Siiski, juhul kui tänased tuumarelvi omavad riigid üritavad oma meeltesegaduses
ise Maa inimkonda ja loodust hävitada, toimub kindlasti sekkumine selle takistamiseks,
muutes hetkega töökõlbmatuks kogu tuumarelvi juhtiva elektroonika.

 

(Seda ilmselt teavad suurriikide tuumanuppude haldajad ka ise.)

 

   Samuti puudub tänastel Maavälistel tsivilisatsioonidel huvi Maa loodusvarade, haruldaste metallide jms vastu, sest kõiki
neid haruldasi elemente leidub asteroididel kordades rohkem ning lisaks on seal neid ka tunduvalt kergem kaevandada.
   Ja loodusvarade kaevandamiseks pole kõrgeltarenenud tsivilisatsioonidele kindlasti vaja orje, sest kõik füüsiliselt rasked tööd kuuluvad juba ammustest aegadest robotitele? Orjastamisega hirmutamine kuulub ilmselt musta huumori valdkonda.

 

Umbes 10 000 aastat tagasi katkes Maaväliste tsivilisatsioonide laialdane avalik tegevus Maal.
Kas kunagi saabub aeg avalike sidemete loomiseks tänapäeva Maa inimkonnaga ?

Siis, kui inimkond Maal jõuab oma intellektuaalses arengus sellisele tasemele,
et lõpetab üritused praegust tsivilisatsiooni ja elu Maal ise hävitada.
Maalased

Ükskord saabub aeg kui planeedil Maa lõppevad otsa taastumatud maavarad ja inimkond peab
tahestahtmata hakkama neid kaevandama ja Maale tooma teistelt taevakehadelt. Et seda saavutada,
peab tehnika arenema selliseks, mis võimaldab need maavarad teha kättesaadavaks.

 

Mineraalide kaevandamine Kuul.

   Sellise taseme saavutamiseks, ei piisa kindlasti ainult ühe rahvuse või riigi teadmistest, oskustest ja ka ressurssidest. Seda
on võimalik teha ainult kõikide maailma riikide ühendatud teadmiste ja ressurssidega ning alles siis kui iga rahvuseni jõuab arusaamine, et muud võimalust lihtsalt ei eksisteeri ja lõpetatakse omavaheline majanduslik konkurents.
   Miks rahvastel üksmeeleni jõudmine ka tänapäeval nii raske on? Sellest arusaamiseks tuleb vaadata tagasi ajalukku.

  Juba iidsetest aegadest on osad rahvused kadestanud teisi nende teadmiste ja oskuste pärast ning püüdnud nendelt õppida või siis hakanud neid seetõttu hoopis vihkama.
  Seitsmesaja aastase "orjapõlve" ajal, kui Eestis valitsesid järgemööda taanlased, sakslased ja rootslased, said eestlased oma isandatelt siiski ka palju teadmisi ja oskusi ning püüdsid ka ise saada nendega samaväärseks. Miks muidu vanemad inimesed mäletavad enda vanavanemate tsaariaegsetest mälestustest kuuldud paljukiidetud endist head "rootsi aega", miks?
   Sest kahjuks pole kõik rahvad olnud oma arengus edumeelsed. Sadade aastate jooksul on idanaabrid tulnud Eestisse ainult rüüstama, riisuma, põletama ja hävitama. Pole siis ime, et Eesti vallutanud taanlased, sakslased ja rootslased, kes hakkasid
siin ka ehitama, kasutades selleks kohalikku tööjõudu, tundusid venelaste kõrval lausa heategijatena ja tänu jumalale, et nad suutsid keskajal Venemaa Eestist eemal hoida.

 

Keskaja Tallinnas võis tubli eesti töömees olla sama jõukas kui saks.

   Kui Peeter Esimene lõpuks Eesti vallutas, ei hakanud ta siinseid eestlasi, sakslasi ja rootslasi enam tapma, sest soovis ise muuta Venemaa euroopalikuks. Mingil määral ta seda ka suutis ja Venemaa hakkas arenema. Selle arengu peatas aga järsult 1917 aasta kommunistlik riigipööre. Üks osa andekast intelligentsist hävitati, teine osa emigreerus ja peagi tekkis Venemaal suur kaos. Stalin püüdis seda ohjeldada terroriga, mille abil tappis veel rohkem andekaid inimesi. Nii ongi Venemaal siiani toimumas ainult suur "pokasuhha", näitemäng edukast majandusest, kus kõik toodang on "maailma parim", aga tegelikult arendatakse ainult sõjatehnikat ja seda oma rahva heaolu arvelt, mida põhjendatakse hirmutamisega, et kogu lääne maailm tahab tingimata Venemaad hävitada. Tegelikuses üritatakse ka tänapäeval hoopis ise vallutada ja röövida oma naabreid, sest kui ise midagi teha ei oska, tuleb see võtta vägisi teistelt.

   Teine samasugune suur-riik oli Hiina, kelle rahvas on läbi ajaloo olnud andekas ja tööd armastav. Aga suurele juhile Maole see ei meeldinud. Stalini eeskujul oli vaja intelligents kui vanameelsed hävitada ja oma "kultuurirevolutsiooniga" viia samuti maa majandus tagasi keskaega. Õnneks pääsesid seal varsti võimule arukamalt mõtlevad inimesed, kes suutsid oma andeka rahvaga taas kiiresti majanduslikult tõusta. Loodetavasti ei hakka Hiina valitsejad oma majanduse õitsengut kasutama teiste rahvaste majanduslikku sõltuvusse surumiseks.
   Jääb üle vaid loota, et ka Venemaal tuleb varsti võimule arukas valitsus, kes on nõus elama maailma rahvastega sõbralikus üksmeeles planeedi tuleviku nimel ja lõpetab mõtetu eneseupitamise maailma valitsejaks. Maa kiiresti vähenevad ressursid
ei luba sellega pikalt venitada.

Tuleviku Maalased

   Tänapäeva rahvad tahavad elada vabadena ja iseseisvatena, seepärast on mitmed väikesed rahvused püüdnud praeguste, vallutuste abil moodustatud liitriikide alluvusest vabaneda. Käesoleval ajajärgul on see iseotsustamise tahtmine arusaadav,
aga tulevikus tuleb ka maailma iseseivatel rahvastel hakata ikkagi elama koos, ilma omavahelise rahvusliku- ja rassivaenuta.

Ainult üksmeeles rahvustena võetakse planeet Maa vastu galaktika ühiskonda,
et minna edasi, teisi maailmu avastama ja teiste maailmade rahvastega läbi käima.
Üksteisega nägelevate riikidega Maal pole galaktika ühiskonda asja.
Enam ei korrata iidsetel aegadel tehtud vigu.

  Et see on võimalik, võib näitena tuua Ameerika Ühendriikide ühiskonna, mis peaaegu tervenisti (v.a indiaanlased) koosneb erinevate rahvuste vabatahtlikult saabunud sisserändajatest, samuti aafrikast sunniviisiliselt toodud kunagistest orjadest,
kes vaatamata rassismile ja ka rahvuste vahelisele vaenule minevikus, on nüüd liikumas kindlalt rahvusliku ühtsuse poole.
   Olenemata seal elavate eri rahvuste baabelisegadusest, peab valdav enamus ennast uhkusega ameeriklasteks ja oma riigi patriootideks, hoides üht kätt südamel ning teisega kõrgel oma riigi tähelippu.

 

Kui erinevad rassid ja rahvused suudava sõbralikult koos elada ühes riigis, suudavad nad seda ka kogu maailmas!

 

Siin on planeet Maa riikide juhtidele tõsist mõtlemiseainet omavaheliste tülide kiireks lõpetamiseks.
Planeedi ressursid vähenevad järjest kiiremini!

 

 

Tagasi algusesse